xVelo velorogainings 2017.gada sezonā nenotiks!0

Paldies visiem dalībniekiem, kas piedalījušies xVelo velorogainingā un kuplinājuši dalībnieku pulku! Diemžēl "xVelo" velorogainings 2017.gada sezonā netiks organizēts. Velo entuziastiem un orientēšanās faniem iesakām piedalīties "xRace" piedzīvojumu orientēšanās seriālā (www.xrace.lv), kas apvieno orientēšanos, velobraukšanu, kā arī skriešanu un citus uzdevumus. Tiekamies!

Kuldīgā sestdien noslēgsies velo sezona ar xVelo velorogainingu0

Sestdien, 15.oktobrī, Kuldīgas pilsētā un novadā notiks ikgadējās velo orientēšanās sacensības “xVelo”, kur individuāli vai komandās startēs ģimenes, draugi un velo entuziasti no dažādām Latvijas pilsētām, kā arī viesi no Lietuvas. Sacensības norisinās dažādās gleznainās Latvijas vietās kopš 2011.gada. 

Vairāk

Kuldīgā aizvadīts velorogainings “xVelo”, uzvaru svin valmierieši2

15.oktobrī Kuldīgas pilsētā un novadā velo entuziasti pulcējās, lai piedalītos gada pēdējās velo orientēšanās sacensībās “xVelo”. Divu un četru stundu distancēm pieteikušies bija 200 dalībnieki no dažādām Latvijas vietām, kā arī Lietuvas. Uzvaru 4 stundu Isostar distancē svinēja vīriešu komanda “Savējie” ar valmieriešiem Jāni Vimbu un Ingu Ozolantu. Sacensības dažādās Latvijas vietās notika jau sesto gadu.

Vairāk

Publicēti xRace 2017 piedzīvojumu orientēšanās sezonas datumi! 0

Kaut xRace piedzīvojumu orientēšanās sacensību cezona ir tikko kā beigusies, jau ir zināmi nākamās sezonas datumi. 2017.gadā paredzēti vairāki jaunumi - pirmo reizi piedzīvojumu sacensību sezonā notiks 6 sacensību posmi, kā arī, papildus esošajām distancēm, dalībniekiem tiks piedāvātas jaunas sacensību distances.

Vairāk
© 2009-2017 xRace     |     xrace@xrace.lv     |     +371 26680607